گروه صنعتی سی ان سی کاران

صفحه اصلی درباره ما محصولات  تماس با ما                


روش ساخت CNCفروش تکنولوژیفروش قطعاتخدمات CNCمرکز دانلودعکسDVD اطلاعاتآموزشگاه

کنترلر  رباتیک   دایره المعارف CNC    پرسش و پاسخ   بازرگانی  خبرنامه    مشاوره   مجلات  فیلم  مرکز سنگ

تکنیک های ساخت CNC

جامع ترین مرکز اطلاع رسانی سی ان سی در ایران - آخرین ویرایش این صفحه بهار 95

کلاس ساخت سی ان سی در دانشگاه شریف

مقدمه 

مقدمه ای بر ساخت

اپراتوری سی ان سی 

نرم افزارهای کد کم

مقدمه ای بر کنترلر

مقدمه ای بر سرو موتور و استپ موتور

بال اسکرو

میز دستگاه ، اسپیندل موتور ، انرژی چین

ساخت CNC سه محوره

ریل  LMGuide و واگن حرکتی

بال اسکرو 

  کنترلر

بوش ساچمه ای

کولت

کوپلینگ

 انرژی چین

گیربکس

کامپیوتر صنعتی

موتور خطی

مانیتورینگ

منبع تغذیه

اسلاید گاید

پروفیل آلومینیوم

سرو موتور

نرم افزار

  اسپیندل موتور

استپ موتور

تابلو برق

تسمه تایمینگ

ابزار سی ان سی

وکیوم

فروشگاه قطعات سی ان سی

 و اتوماسیون صنعتی

=================

___________________________

تماس  : 09122277199 شخم گر
تلگرام : گروه سی ان سی کاران

تمام تلاش خود را نموده ایم تا با
 بهترین کیفیت و با بهترین قیمت
محصولات مورد  نیاز شما را
 تهیه کنیم و در اختیار شما
عزیزان قرار دهیم

 

           

 

جدیدا در اینترنت مطالب بسیار جالبی در خصوص پمپ های وکیوم و دانش آن رایج شده که جای بسی خوشحالی است . ظاهرا پمپ وکیوم فروشان سنتی قدیمی باید اندک اندک کنار روند و شرکتهای دانش بنیان جایگزین آنها شوند . چند سایت جالب را دیدم که در اینجا آدرس آنها را برایتان ذکر می کنم

http://www.abyaran.com/vaccum

http://vacuumkaran.com

http://www.asiavacuumpumps.com/Home Persian page.html

و البته سایتهای دیگر که به زودی نام آنها را در همین بخش خواهم آورد . از آنجاییکه متاسفانه دیده شده که بعد از چند وقت احتمال تعطیلی سایت و یا به روز نشدن و ... بعضی از سایتها وجود دارد به همین دلیل ما گستاخی کردیم و مطالب سایتهای دیگر را دانلود نموده در اینجا و بهمراه سایر مطالب ارائه نموده ایم . شما پاره ای از مطالب ارائه شده در ذیل را می توانید در سایتهای فوق پیدا نمایید . برند تعدادی از شرکتهای مهم وکیوم ساز دنیا در عکس زیر آمده است.

در ابتدا بحث را بسیار کلی دیده و منابع را معرفی می نماییم . شما می توانید از این منابع استفاده کنید و طراحی مناسب را انجام دهید . در ادامه وارد پاره ای جزئیات خواهیم شد .

کاتالوگ شرکت وکیوم پارس : در این pdf با حجم 897 کیلوبایت ، علاوه بر معرفی شرکت وکیوم پارس ، به تشریح وکیوم و انواع پمپ های وکیوم نظیر پمپ بلوئر روتس ( Roots ) و چنگکی ( Claw ) روتاری وین ( Rotary Vane ) پیستونی ، ساید چانل ، پمپ اسکرول حلزونی و پمپ اسکرول مارپیچی پرداخته اطلاعات خوبی را در 8 صفحه ارائه می دهد. در خصوص اینکه وکیوم چیست و بلوک دیاگرام انواع پمپ های وکیوم در آن ارائه شده است . منحنی وکیوم و محدوده کارکرد در آن نمایش داده شده است . البته وضوح کاتالوگ بالا نیست اما اطلاعات خوبی در اختیار دوستان قرارداده است.

 

چگونه پمپ وکیوم مناسب را انتخاب کنیم ( بخش اول ) خلا از اتمسفر تا 1 میلی بار: این پی دی اف 23 صفحه ای با حجم 1.44 مگابایت ، حاوی اطلاعات بسیار ارزشمندی در خصوص شناخت وکیوم و انواع پمپ های آن می باشد اینکه وکیوم چیست ؟ انواع تعاریف در وکیوم نظیر فشار ، حجم ، جریان حجمی ، سرعت پمپاژ ، کمیت گاز، ظرفیت پمپاژ ، کنداکتانس یا هدایت و ... می باشد . در مورد فیزیک خلا توضیحاتی داده شده و انواع پمپ وکیوم را در بلوک دیاگرام ارائه می دهد. و به تشریح پمپ دیافراگمی و پمپ تیغه ای می پردازد . در ادامه به محاسبه میزان هوادهی ( دبی ) پمپ وکیوم پرداخته و بیان می کند که چگونه ظرفیت مناسب را برای کاربردهای HVAC / R انتخاب نمایید. خواندن این مقاله برای علاقمندان توصیه می شود.

 

چگونه پمپ وکیوم مناسب انتخاب کنیم ( بخش دوم ) پمپ های روتاری ، دیافراگمی و رینگ مایع : این مقاله در ابتدا به مطالعه اجملالی در خصوص پمپ های خلا می پردازد. و به بیان پمپ های خلا جابجایی نوسانی با تقسیم بندی پمپ های دیافراگمی ، پمپ رینگ مایع ، پمپ های جابجایی روتاری روغن بندی شده ، پمپ های روتاری تیغه ای در چند مدل ، پمپ های روتاری پلانجذ ( پمپ های E ) ، پمپ های TROCHOID ( روتاری پیستونی ) می پردازد. در انتها نیز اطلاعاتی در خصوص گاز بالاست و پمپاژ هم زمان گاز و بخار ارائه می دهد.

 

چگونه پمپ وکیوم مناسب انتخاب کنیم ( بخش سوم ) پمپ های روتس و Claw : این مقاله نیز در خصوص پمپ های جابجایی روتاری تراکمی خشک با تقسیم بندی پمپ های روتس ( دورانی غلطکی ) و پمپ های CLAW می پردازد و در این بخش ها مقادیر مشخصه پمپ ها و محاسبات آن را بیان می کند . منحنی نرخ متراکم سازی بیشینه برحسب فشار برای پمپ روتس ، منحنی سرعت پمپاژ بر حسب فشار برای ترکیب های متفاوت پمپ روتس با پمپ پشتیبان از جمله منحنی های ارائه شده در محاسبات می باشد .

 

چگونه پمپ وکیوم مناسب انتخاب کنیم ( بخش چهارم ) مختصری بر فرآیندهای متداول تحت خلا : شما در این مقاله اطلاعات بسیار جالبی در خصوص روشهای ایجاد خلاء می توانید پیدا نمایید . در این مقاله محدوده فشار برای فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی بیان شده و به محدوده فشاری که فرآیندهای صنعتی در آن انجام می شود می پردازد. فرآیندها و دستگاههای معمول خلا را بر اساس محدوده فشار طبقه بندی می کند . در ادامه پمپاژ گازها ( فرایند خشک ) را در سطح های مختلف خلاء تشریح می کند .

 

چگونه پمپ وکیوم مناسب انتخاب کنیم بخش ( پنجم ) تولید خلا عاری از هرگونه روغن یا ترکیبات هیدرو کربنی : این پی دی اف سه صفحه ای به دنبال رسیدن به خلاع بدون گازهای روغن برگشتی می باشد .

 

           

 

در صورت داشتن سوال تخصصی اینجا را کلیک نمایید در کمتر از 48 ساعت پاسخ می دهیم

 تلفن پاسخگو : 55448574 - 021  همراه : 09122277199  شخم گر   تلگرام : گروه سی ان سی کاران

آخرین پاسخ های ارائه شده به سوالات دوستان

 

 گروه صنعتی سی ان سی کاران . www.cnckaran.com     shokhmgar@gmail.com      همراه: 09122277199  شخم گر     تلگرام : گروه سی ان سی کاران

       

آمار سایت

ارتباط با ما

فعالیتها

گروه صنعتی سی ان سی کاران

 

 همراه :     09122277199     احمد شخم گر

 تلگرام:     گروه سی ان سی کاران

ایمیل :      info@cnckaran.com     

               shokhmgar@gmail.com   

وب :        www.cnckaran.com

حوزه فعاليت ساخت :

سي ان سي هاي چوب سه محور در سايزهاي كوچك ، متوسط و بزرگ
سي ان سي هاي چوب چهار محوره مخصوص صنايع منبت كاري در مبلمانهاي استيل
سي ان سي هاي سنگ سه محوره جهت حك و برش انواع سنگ هاي مرمريت و ...
حوزه فعاليت تكنولوژي
فروش انواع تكنولوژي ساخت ماشين آلات به صنايع نظامي ، دولتي و خصوصي از قبيل دستگاه چوب سه محوره  ، سنگ ، شیشه و ...
حوزه فعاليت آموزشي
آموزش انواع موارد مرتبط به تكنيك هاي ماشين آلات سي ان سي از قبيل برگزاري 85 دوره كلاس آموزش ساخت ماشين آلات سي ان سي در محل شركت

درباره ما

تماس با ما

قطعات سی ان سی

ماشین آلات سی ان سی

روش ساخت سی ان سی

فروش تکنولوژی ساخت